10.03.2011
W czasie mszy św. o 18.30 wspólnie z katechetami i chrzestnymi przeżywaliśmy Obrzęd Wybrania czyli Wpisania Imienia katechumenów.
10.03.2011
W czasie mszy św. o 18.30 wspólnie z katechetami i chrzestnymi przeżywaliśmy Obrzęd Wybrania czyli Wpisania Imienia katechumenów.
25.02.2010
W czasie mszy św. o 18.30 wspólnie z katechetami i chrzestnymi przeżywaliśmy obrzęd wybrania czyli wpisania imienia katechumenów.
26.02.2009
W czasie mszy św. o 18.30 wspólnie z katechetami i chrzestnymi przeżywaliśmy obrzęd wybrania czyli wpisania imienia katechumenów.
14.02.2008
W czasie mszy św. o 18.30 wspólnie z katechetami i chrzestnymi przeżywaliśmy obrzęd wybrania czyli wpisania imienia katechumenów.
22.02.2007
Bractwo towarzyszy katechumenom w ich drodze do przyjęcia sakramentów chrześcijańskiego wtajemniczenia, uczestnicząc w Obrzędzie Wybrania podczas mszy świętej o 18.30.