Serdecznie zapraszam w niedzielę 31 maja na Bracki Dzień Skupienia:
15.30 spotkanie w salce 15.45 nieszpory 16.00 dyskusja o I rozdziale „Serce Synodalności” z dokumentu ” Ku synodalności” 16.45 Adoracja 17.15 Msza św w kaplicy Giedroyciowej 18.00 agapa
Nasz Bracki Wieczór Skupienia w niedzielę 19.04.2026
Program:
15.30 – Msza Św. w kościele św. Marka 16.15 – Adoracja w ciszy z wymienieniem imion neofitów 16.45 – Wzajemne dzielenie się lekturami, bądź doświadczeniem wiary zaczerpniętym z rekolekcji wielkopostnych lub z innego źródła. 17.40 – Nieszpory 18.00 – Agapa
Program: 15.30 – spotykamy się w salce, 15.45 – Nieszpory, 16.00 – Konferencja „U progu Bożego Narodzenia” ( na podstawie rekolekcji dla Kapłanów w Sanktuarium św. JPII), 16.30 – Adoracja w ciszy w kościele, 17.00 – Msza Św w kaplicy Giedroyciowej, 18.00 – agapa w salce
Program: 15.30 – Msza św. w kościele św. Marka 16.15 – adoracja i różaniec 16.50 – w salce nieszpory 17.10 – konferencja „Tajemnica różańca a tajemnica świętości” 17.45 – agapa
Moi drodzy, Tym razem odbędzie się w ramach pielgrzymowania do Łagiewnik, w dniu urodzin św. Jana Pawła II oraz w dniu zaprzysiężenia nowego Ojca Św. Leona XIV. Nasz ksiądz kapelan zarezerwował nam kaplicę w sanktuarium Bożego Miłosierdzia o godz. 15.30.
Zatem: 15.30 – Nieszpory 15.45 – Konferencja: Odpust – szczególny dar roku jubileuszowego 16.15 – Adoracja 17.00 – Msza św w kaplicy (albo s. Faustyny albo węgierskiej) Po Mszy św herbatka w kawiarence.
Będzie to szczególny dzień skupienia w tym szczególnym dniu.